.biz domain nasıl alınır?

.biz domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .biz domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.biz Domain Tescil Fiyatı: $11,99

.biz Domain Yenileme Fiyatı: $11,99

.biz Domain Transfer Fiyatı: $11,99

Son 7 güne ait .biz domain istatistikleri
404

.biz Domain Arama

50

.biz Domain Kaydı

16

.biz Domain Transferi

1681

.biz Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .biz domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .biz alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, domain uzantısı olan .biz sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .biz domain sayesinde satışlarınız artacak, pazarından pay almış olacaksınız.

kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve .biz alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .biz alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .biz domain adresinin kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .biz alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.biz alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".biz Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .biz alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .biz domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .biz alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.biz domain tescili için belge gerekmiyor

.biz domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .biz domain tescil edebilir

Evet, .biz domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .biz domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

.biz Domain Bilgileri
.biz Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.biz Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.biz Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.biz IDN Desteği Hayır
.biz Transfer Evet
.biz Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.biz domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.biz domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım