.info domain nasıl alınır?

.info domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .info domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.info Domain Tescil Fiyatı: $2,99

.info Domain Yenileme Fiyatı: $11,99

.info Domain Transfer Fiyatı: $11,99

Son 7 güne ait .info domain istatistikleri
223

.info Domain Arama

32

.info Domain Kaydı

10

.info Domain Transferi

1079

.info Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .info domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .info alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, domain uzantısı olan .info sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .info domain sayesinde satışlarınız artacak, pazarından pay almış olacaksınız.

kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve .info alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .info alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .info domain adresinin kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .info alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.info alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".info Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .info alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .info domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .info alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.info domain tescili için belge gerekmiyor

.info domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .info domain tescil edebilir

Evet, .info domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .info domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

.info Domain Bilgileri
.info Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.info Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.info Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.info IDN Desteği Hayır
.info Transfer Evet
.info Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.info domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.info domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım