.ye domain nasıl alınır?

.ye domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .ye domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Yemen domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.ye Domain Tescil Fiyatı: $590

.ye Domain Yenileme Fiyatı: $590

.ye Domain Transfer Fiyatı: $590

Son 7 güne ait .ye domain istatistikleri
469

.ye Domain Arama

56

.ye Domain Kaydı

18

.ye Domain Transferi

1898

.ye Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .ye domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Yemen İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .ye alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Yemen’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Yemen domain uzantısı olan .ye sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .ye domain sayesinde satışlarınız artacak, Yemen pazarından pay almış olacaksınız.

Yemen kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Yemen üzerinde .ye alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .ye alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .ye domain adresinin Yemen’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .ye alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.ye alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".ye Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .ye alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .ye domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .ye alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.ye domain tescili için belge gerekmiyor

.ye domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .ye domain tescil edemezler

Evet, .ye domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .ye domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Yemen Hakkında
Yemen Cumhuriyeti, Orta Doğu’da, Umman Denizi, Aden Körfezi ve Kızıldeniz kıyısında, Umman’ın batısında Suudi Arabistan’ın güneyinde yer alan bir ülkedir. Komşuları; Yemen deniz yoluyla toprak ve Cibuti, Eritre ve Somali tarafından Umman ve Suudi Arabistan komşudur. Ülkenin yüzölçümü; 527,970 km²’dir. Başkenti; Sana’dır.

Yemen’in Telefon Kodu

+967

Yemen’in Para Birimi

Yemen Riyali

Yemen’in Şehirleri 

 Aden, Taiz, Hudeyde, Makalla, Hadramevt.

Yemen’in Ekonomisi

Ekonomik gelişmişlik seviyesi düşüktür. En büyük problemi susuzluktur. Öyle ki ülkenin % 90’ında su yok denecek kadar azdır. Petrol, balık, kaya tuzu, mermer, kömür, altın, kurşun, nikel, bakır gibi zengin yeraltı kaynaklarına sahip olmasına rağmen Yemen, ekonomik açıdan ciddi sıkıntılarla mücadele ediyor. Petrol üretimi ve rafinajı, pamuk tekstili, deri, işlenmiş gıda, el sanatları, alüminyum ve çimento ürünleri, ağaç işleri, mobilya, kimyasal madde, ilaç, toprak eşya, inşaat malzemeleri ve madeni eşya üretimi üzerine birçok orta ve küçük sanayi tesisi bulunmaktadır.

Yemen’in İhracat Yaptığı Ürünler

Altın, Ham Petrol, doğalgaz, Sigara, fileto dondurulmuş balık, yumuşakçalar, canlı hayvan, hurma, kahve ve çeşitli tarım ürünleri gelir.

Yemen’in İthalat Yaptığı Ürünler

Buğday, Rafine Petrol, Ham Şeker, Pirinç ve Ham Demir Barlar, ulaşım araçları, makineler, savunma araçları, elektrikli ve elektronik araçlar ve bazı gıda maddeleri gelmektedir.

Yemen’in İhracat Yaptığı Ülkeler

Umman, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Mısır ve Tayland bulunmaktadır
.
Yemen’in İthalat Yaptığı Ülkeler

Çin, Türkiye, Umman, Hindistan ve Brezilya bulunmaktadır

Yemen’in Yaşayan Milletler

Yemen’de nüfusun % 97.3’ü Arap’tır. Kalan nüfusu Güney Asyalılar (% 1), Somalililer (% 1.2), Malaylar (% 0.2) ve Yahudiler (% 0.04) oluşturmaktadır

Yemen’in Konuşulan Diller
Resmi dili ve halkın genelinin konuştuğu dil Arapçadır.

.ye Domain Bilgileri
.ye Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.ye Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.ye Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.ye IDN Desteği Hayır
.ye Transfer Evet
.ye Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.ye domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.ye domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım