GoGet SSL Sertifikası

GoGetSSLSortDesc

SSL Fiyatları
GoGetSSL Sertifikasının Avantajları ve Özellikleri
Bireysel projeler, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için en uygun fiyatla üst düzey güvenlik
Güçlü Şifreleme ile En İyi Koruma

128/256 bit şifleme ile internet sayfanız üzerinden yapılan tüm veri akışı şifrelenerek, kötü amaçlı kişilere karşı sizi korur.

SEO Trafiğinizi Arttırın

İnternet adresinizin Google arama motoru sonuçlarında organik yükselmesini sağlayarak, web site trafiğinizin artmasına katkı sağlar.

%100 Tarayıcı Uyumluluğu

GoGetSSL, tüm web tarayıcılar ile % 100 uyumludur. Web tarayıcı güvenlik sorunlarını önleyerek, tüm kullanıcılar için güçlü güvenlik sağlar.

Yüksek Garanti Teminatı

GoGetSSL SSL sertifikasından kaynaklı bir güvenlik sorunu yaşamanız halinde sertifika firması size aldığınız sertifikaya göre garanti teminatı sağlar.

Ücretsiz SSL Kurulumu

GoGetSSL SSL kurulumları, Atak Domain SSL sertifika bölüm uzmanlarımız ücretsiz kurulum desteği vermektedir.

Site Güvenlik Mührü

Site mührü internet sitenizin güvenilirliğinin, sertifikayı üreten GoGetSSL firmasının belirli koşullarda garantisi altında olduğunu gösterir.

GoGetSSL Hakkında Bilgiler

GoGetSSL

GoGetSSL, dünyanın en büyük SSL sertifikası sağlayıcılarından biridir. Sağladığı, SSL sertifikaları ile kullanarak interneti güvenli ve korumalı hale getirmeyi ilke edinmiştir. DV – Domain doğrulama, Ov – firma doğrulama, EV SSL sertifikaları, Wildcard, Multi-Domain (SAN), Code Signing ve S / MIME sertifikalarını üretmektedir.

GoGetSSL 2018'den itibaren tüm dünyada satılmakta ve kullanılmaktadır.

GoGetSSL sertifikaları, internet sitenizin güvenliği için en iyi alternatiflerden biridir. İnternetin gelişmesiyle birlikte siber saldırı riskleri artmış durumdadır. Bunun için web sitenizde herhangi bir kimlik avı, MiTM saldırısı riskini engellemenize yardımcı olacak SSL sertifikasına ihtiyacınız olur. Sertifika sunan birçok SSL Sertifika sağlayıcısı, domain doğrulaması (DV), firma doğrulaması (OV), genişletilmiş doğrulama (EV), kod imzalama sertifikası gibi birçok farklı türden SSL sertifikası türü çıkartır. GoGetSSL ürünleri bu SSL türlerini kapsamaktadır.

Tüzel Firmalar: Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Faaliyet Belgesi, SMMM Firman, LLC, INC., LTD., PTY., GmBh, AŞ, vb. gibi eklere sahip olan firmalar başvuru yapabilir. NATO gibi Ticari Olmayan Kuruluşlar yasal durumlarını bildirmeleri gereklidir. (Gönderilen belgelerden sonra telefon ile aranarak doğrulama yapılmaktadır.) Doğrulama Evrakı
Şahıs Firmaları: Vergi Levhası, İmza Beyannamesi, Faaliyet Belgesi, SMMM Firman, Doğrulama Evrakı
Devlet Kurumları: Kaysis.gov.tr Kaydı, Kurum Kuruluş Yılını Gösteren Belge , Faaliyet Belgesi, SMMM Firma
Üniversiteler: Kuruluş Tarihini Gösteren Belge ya da Bakanlar Kurulu Kararı, YÖK Resmi Site Kaydı
KKTC Firmaları: Vergi Beyanı Belgesi, Kuruluş Sözleşmesi, Faaliyet Belgesi, SMMM Firma
D-U-N-S numarası ile hızlı doğrulama yapabilirsiniz. Dünyada işletmeleri tanımlayan, Data Universal Numbering System - Veri Evrensel Numaralandırma Sistemi adlı dokuz haneli bir numaradır.

EV SSL’de gösterilen sertifika sahibi firmanın resmî belgelerinde ve online sorgulamalarda gözüken unvan ile onaylanmaktadır. Unvanda değişiklik yapılamaz. EV SSL onayı tamamen SSL markası tarafından yapılmaktadır.

GoGetSSL Sertifikası Soru - Cevap

GoGetSSL Letonya merkezli bir SSL firmasıdır. DV, Wildcard, EV SSL, Multi Domain SSL ve SAN SSL gibi birçok ürünü ucuz fiyata pazara sunmaktadır.

GoGetSSL sertifikanızı yanlışlıkla silmeniz halinde lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sertifikanız ücretsiz yeniden tanımlanıp size gönderilecektir.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!