Multi Domain SAN SSL

Multi Domain SSL. Çoklu domain adresini tek SSL sertifikası ile koruyun.

 • Ücretsiz Destek
8.25$/ Ay
MultiDomainSAN SSL

Multi Domain SAN SSL SSL Sertifikaları

Farklı domainler yani SAN olarak nitelendirilen birden fazla domain adresini tek sertifika ile koruyan SSL sertifikaları Multi Domain San SSL olarak tanımlanmakta olup, 250'ye kadar farklı domaini ve subdomaini korumanıza imkan tanır. Sertifika aktif olduğu süre zarfında yeni domain veya subdomain ekleyebilirsiniz.
Tür Belge Mobil Alt alan adı Onay
Comodo UCC/SAN/Multi-Domain SSL Comodo UCC/SAN/Multi-Domain SSL DV Domain
2 .92 $ /Ay
GlobalSign Domain SSL + SAN/UCC GlobalSign Domain SSL + SAN/UCC DV Domain
20 .83 $ /Ay

Multi Domain SSL Sertifikası Nedir?

Multi Domain SSL Nedir?
SAN  SSL sertifikaları olarak da tanımlanan Multi Domain Sertifikaları, birden fazla domain ekleyebileceğiniz SSL sertifikalarıdır. Herhangi bir Multi Domain SSL sertifikası çoklu domain ve subdomainlerinize kurulabilecek şekilde yapılandırılmıştır. Bu sertifikalar, farklı etki domain ve subdomainlerde örneğin Exchange / OCS ortamlarında birçok domainin güvenliğini sağlamak için idealdir. Ayrıca, networkünüzün gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için SAN SSL sertifikalarından herhangi birini anında ekleme, değiştirme ve silme seçeneğiniz de mevcuttur. SAN SSL şu şekilde çalışır:

Herhangi bir Multi Domain SAN SSL sertifikası ile aşağıdaki domainleri koruyabilirsiniz:
www.domainname.com
www.domainname2.uk
www.domainname3.com.tr
mail.domainname.net
admin.domainname2.net

SAN SSL setifikası özellikle büyük şirketler, grup şirketleri, bankalar, kurumlar için oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır.

Güvenceye alabileceğiniz SAN sayısı – Domain sayısı sertifika markasına göre değişmektedir:
 • Symantec SSL veya Thawte SAN SSL sertifikası ile 25 kadar domain veya sub domain koruyabilirsiniz.
 • Comodo SAN sertifikası ile 210 adede kadar domaini birleştirebilirsiniz.
 • GlobalSign SAN sertifikası üzerine 200 adede kadar domaini subdomain kurabilirsiniz.
 • GeoTrust SAN SSL ile 100 adet domain aktif edebilirsiniz.
SAN sertifikaları akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil tarayıcılarla tam uyumlu olduğundan müşteriler hareket halindeyken de güven altındadır.
 • Multi Domain SSL birçok domaine birden tanımlanabilir.
 • Eklenen ilave domain veya subdomain'ler için ekstra ücret ilave edilir.
 • 250 farklı domaine kadar aynı Multi Domain SSL kullanılabilir.
 • Multi Domain SSL sertifikaları büyük firma ve kurumlar tarafından tercih edilmektedir.
Multi Domain San SSL Sertifikası Avantajları ve Özellikleri
Kurumunuza / Firmanızın internet sitesi ve E-Ticaret siteleri için prestijli ve güçlü çözüm
Paradan Tasarruf Edin

Bir sunucuda SSL gerektiren birden çok domaini kapsayacak şekilde kullanılabildiğinden, Multi Domain SAN SSL sertifikasını tercih ederek paradan tasarruf edebilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edin

SAN SSL; çoklu web sitesinde kullanabileceğiniz SSL sertifikasıdır. Yönettiğiniz tüm domainleri tek bir sertifika ile doğrulayabilir, tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Güçlü Veri Şifreleme

Multi Domain San SSL internet üzerinden geçen bilgileri gizli ve korumalı tutan bir güvenlik aracıdır. SAN SSL, verilerinizi 256 bite kadar veri şifreleme teknolojisi ile korumaktadır.

Tarayıcı – Kullanıcı Dostu

Multi Domain San SSL, kullanıcının tarayıcı üzerinde, sertifikanın tanınmadığı veya bazı sorunlar olabileceği konusunda güvenli değil uyarısını ortadan kaldırır. Kullanıcıyı güvende tutar.

Ücretsiz Multi Domain San SSL Kurulumu

Multi Domain San SSL kurulumu konusunda ücretsiz teknik destek sağlamaktayız. Multi Domain San SSL kurulumu konusunda SSL teknik destek uzmanlarımız sizin için SSL sertifikanızı ücretsiz tanımlamaktadır.

Transfer ve Domain Ekleme

İhtiyaç durumunda SAN SSL sertifikanızı başka sunucuya taşıyabilir, üzerinde tanımlı domainlere yenilerini ilave edebilirsiniz.

Birden Çok Domaini ve Sınırsız Subdomaini Koruyun
Bir sunucu üzerinde birden domaini ve domainlere ait sınırsız subdomaini güvence altına almanıza olanak tanıyan Multi Domain SSL olarak da bilinen SAN SSL ile subdomainler için bile koruma kapsamını genişletin. SAN SSL sertifikaları, birçok domaini tek SSL ile korumak isteyen kurum ve firmalar için idealdir.
Lider SSL Sertifika Firması
Lider SSL Sertifika Firması
Atak Domain, Etuğra SSL, Comodo SSL, Symantec SSL, DigiCert SSL, GlobalSign SSL,GeoTrust SSL, Thawte SSL, Thawte SSL, Rapid SSL, Alpha SSL, Sectigo SSL, RegTrust SSL sertifikalarının bir satıcısıdır ve en son algoritma, güçlü kimlik doğrulama ve en iyi tarayıcı uyumluluğu ile birlikte en ucuz fiyata SSL sertifikalarını müşterilerine tedarik etmeyi hedeflemektedir.

Atak Domain, dünya çapında ihtiyaç duyulan web güvenliği ihtiyaçlarına göre SSL sertifika markaları ile birlikte müşterilerine çözümler sunmaktadır. Tüm SSL sertifikalarımızdaki indirimli fiyat ve benzersiz hizmetlerimizden sizde yararlanabilirsiniz.
SAN SSL 250 Adete Kadar Domain Ekle
Multi-Domain SAN SSL sertifikası, tek bir sunucuda markaya göre değişmekle birlikte 250 farklı domaine kadar SSL eklemenizi sağlar.

İstediğiniz zaman ek SAN ekleyebilirsiniz. Atak Domain, 4 farklı domain paketi içeren en ucuz SAN SSL sertifikalarını size sunmaktadır. Bundan dolayı ilave sunucu lisansları için ilave ödeme yapmanız gereklidir.
SAN SSL 250 Adete Kadar Domain Ekle
İşiniz için Küresel Koruma
İşiniz için Küresel Koruma
SAN SSL sertifikası, küresel pazarda birden fazla web sitesini yöneten ve güvenli alışveriş deneyimi sağlamak için tek noktadan güvenlik çözümü arayan tüm online işletmeler için idealdir.

Multi Domain SSL sertifikası, endüstri standardı şifreleme (SHA-256) ile birden fazla siteyi güvence altına alır ve ek sertifikaların satın alınması için harcanacak fazla ödemeden tasarruf etmenin yanı sıra SSL sertifika yöneticisinin birden fazla sertifikayı yönetme sorununu azaltarak vakit ve nakit avantajı sağlar.
Kolay Yönetim
Multi-Domain SSL sertifikası en kolay sertifika yönetimi ile bilinir, bu nedenle Multi-Domain SSL satın almak oldukça avantajlıdır. SAN, bir sunucuya ve birden çok domain kurulumunu kapsayan tek bir sertifikaya izin verir, bu nedenle sertifika yöneticisinin birden çok domain adresini yönetmekte hiçbir zorluğu olmaz. Sertifika yönetimini sorunsuz bir şekilde yapmak için tüm yöneticilerin tek bir SAN sertifikası satın alıp kurulumunu yapması yeterlidir.
Kolay Yönetim
Sınırsız Sunucu Lisansı
Sınırsız Sunucu Lisansı
SAN SSL sertifikası ücretsiz olarak sınırsız sunucu lisansı sunar. Aynı SAN SSL sertifikası farklı sunuculara taşıyarak kurabilirsiniz. Bunun için ilave ödeme yapmanız gerekmez. SAN SSL sertifikası size para ve zamandan tasarruf sağlayacaktır.
Google Organik Aramalarda Yükselin
Özellikle Google üzerinde organik aramalar tüm web siteleri için en önemli trafik kaynağıdır. Multi Domain San SSL sertifikası ile HTTPS’e geçiş yaparak, organik arama sonuçlarında sıralamanızı yükseltebilir, rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.
En Düşük Fiyat ve En İyi Destek
En Düşük Fiyat ve En İyi Destek
Multi Domain San SSL sertifikası konusunda tüm SSL markalarına ait Multi Domain San SSL ürünlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

1,75 milyon ABD dolarına kadar garanti bedeli, www ve www olmadan güvenli erişim, ücretsiz güvenli site mührü, ücretsiz uzman desteği hizmetlerimizden yararlanmak için Atak Domain'den hemen bir Multi Domain San SSL sipariş verebilirsiniz.

Ucuz Multi Domain San SSL sertifikalarımız standart x.509 dijital imzaya sahip olup çoğu masaüstü ve mobil tarayıcılar için uygundur. Seçtiğiniz sertifika sağlayıcısına bağlı olarak ECC şifreleme, sınırsız sunucu lisansı, günlük kötü amaçlı yazılım taraması, güvenlik açıkları değerlendirmesi, güvenlik mühür araması ve sayfa yükleme hızını artırma gibi bazı ek özelliklere sahip olacaksınız.

CSR Kodu Nasıl Oluşturulur (Certificate Signing Request)
  <%--
 • Apache Mod SSL CSR kodu oluşturma için tıklayınız
 • --%>
 • Microsoft IIS 5.x,6.X, 8.X CSR kodu oluşturma için tıklayınız
 • <%--
 • cPanel kontrol paneliniz üzerinden CSR kodu oluşturma için tıklayınız
 • Plesk kontrol paneliniz üzerinden CSR kodu oluşturma için tıklayınız
 • --%>
Sertifikamı Sunucuma Nasıl Yüklerim?
CSR kodu oluşturulurken dikkat edilmesi gerekenler:
SSL sertifikası kurulumunda ilk aşama CSR kodu oluşturmaktır. CSR kodu oluşturmak sunucu tarafında kullanılan web hosting yönetim programına göre değişiklik göstermektedir. Şayet internet sitenizin barındırılmasını bir Internet Servis sağlayıcısı - Hosting firması üzerinde yapıyorsanız, bu hosting firması size ssl sertifikası kurulumu için gereken CSR kodu bilgisini verecektir.

CSR Kodu oluşturken mutlaka aşağıdaki uyarıları dikkate alınız
a) CSR kodu için verdiğiniz bilgilerin içerisinde alttaki karakterler yer almamalıdır. ! @ # $ % ^ * ( ) ~ ? > < & / \
b) Common Name bilgisi ssl tanımlamak istediğiniz domain ile aynı olmak zorundadır. Eğer CSR kodu talebinizi alanadi.com şeklinde yaptıysanız, akabinde mail. alanadi.com şeklinde sertifika oluşturamazsınız ya da talebinizi mail. alanadi.com şeklinde yapmış iseniz ssl sertifikanızı alanadi.com altında kullanamazsınız.

Multi Domain SAN SSL Sertifikası Soru - Cevap

Multidomain SSL sertifikaları, belge süreciyle uğraşmadan satın alabileceğiniz, birden fazla alanadı destekleyen SSL sertifikalarıdır. Bu SSL sertifikalarında SSL sigortası 10.000$ ile 500.000$ arasında markasına göre değişmektedir.

Ödeme Seçenekleri

 • Havale
 • Kredi Kartı
 • WebMoney
 • TransferWise
 • PayPal
 • Stripe
 • AliPay

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!