.ng domain nasıl alınır?

.ng domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .ng domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Nijerya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.ng Domain Tescil Fiyatı: $149

.ng Domain Yenileme Fiyatı: $149

.ng Domain Transfer Fiyatı: $149

Son 7 güne ait .ng domain istatistikleri
249

.ng Domain Arama

34

.ng Domain Kaydı

11

.ng Domain Transferi

1163

.ng Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .ng domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Nijerya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .ng alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Nijerya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Nijerya domain uzantısı olan .ng sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .ng domain sayesinde satışlarınız artacak, Nijerya pazarından pay almış olacaksınız.

Nijerya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Nijerya'de .ng alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .ng alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .ng domain adresinin Nijerya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .ng alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.ng alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".ng Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .ng alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .ng domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .ng alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.ng domain tescili için belge gerekmiyor

.ng domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .ng domain tescil edemezler

Evet, .ng domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .ng domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Nijerya Hakkında
Nijerya Federal Cumhuriyeti, Afrika kıtasının batısında yer alan ülkedir. Ülkenin sınır komşularını Nijer, Çad, Kamerun ve Benin oluştururken, ülkenin güneyinde Gine Körfezi içerisinde yer alan Benin Körfezi yer almaktadır. Yüzölçümü ise; 923.773 km2’dir.  Ülkenin başkenti; Abuja’dır. 

Nijerya’nın Telefon Kodu: +234
Nijerya’nın Para Birimi: Nijerya Nairası
Nijerya’nın Şehirleri
Abuja, Benin City, Calabar, Lagos (Nijerya), Obudu, Port Harcourt, Uyo…
Nijerya’nın Ekonomisi
Ekonomi daha çok tarıma dayanır. Yerfıstığı, pamuk, palmiye ağaçları, sebze ve meyve türleri, kakao, kauçuk tahıl ürünleri, hurma ve yerfıstığı yağı, kereste ve kolacevizi bol miktarda üretilir. Kakao ve kauçuk üretiminde dünyanın altıncı ülkesidir. Ülke topraklarının % 25’i ekime müsaittir.

1960’lı yıllarda bulunan petrol, Nijerya ekonomisini geniş ölçüde ferahlattı. Afrika’da hemen hemen en istikrarlı ekonomiye sahip ülkelerden biri haline geldi. Güneyde delta bölgesi, petrol yatakları bakımından oldukça zengindir. Dünyanın yedinci büyük petrol üreticisi durumunda olan Nijerya’nın ihracatının büyük bir bölümünü, petrol ve yan ürünleri teşkil etmektedir. Ayrıca doğal gaz bakımından da oldukça zengindir. 1980 yılında petrokimya ve doğal gaz tesisleri tamamlanmış ve rafineri sayısı arttırılmıştır. Nijerya ham petrolden başka ayrıca kömür, kalay, kireçtaşı, kolimbit ve demir madenleri de üretmektedir.
Nijerya’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Ham Petrol, Petrol Gazı, Kakao Fasulye, Altın ve Rafine Petrol. 
Nijerya’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Buğday, Paketlenmiş ilaçlar, Telefonlar ve Ham Şeker. 
Nijerya’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Fransa  ve Güney Afrika..
Nijerya’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Çin, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri ve Hindistan.
Nijerya’da Yaşayan Milletler
Nüfus, birbirinden birçok bakımlardan farklı, yüzlerce çeşit gruplardan teşekkül eder. Bunların en güçlü ve geniş olanı Housa-Fulani kabileleridir.  
Nijerya’da Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Hausaca, İngilizce, Yoruba Dili, İgbo Dili.
.ng Domain Bilgileri
.ng Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.ng Tescil Süresi 1 - 6 yıl
.ng Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.ng IDN Desteği Hayır
.ng Transfer Evet
.ng Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.ng domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.ng domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım