SSL Bayilik

Atak Domain, hemen hemen tüm SSL markalarına ait son teknoloji ürünü SSL sertifikaları ve SSL kurulumu konusunda profesyonel teknik destek sağlamaktadır. Çok sayıda SSL sertifikasına ihtiyaç duyan müşterilerimiz, domain firmaları
Ücretsiz Bayi Ol

SSL Bayiliği ve Toplu SSL Satın Alma

SSL Sertifikası Bayiliği
Atak Domain, hemen hemen tüm SSL markalarına ait son teknoloji ürünü SSL sertifikaları ve SSL kurulumu konusunda profesyonel teknik destek sağlamaktadır.

Çok sayıda SSL sertifikasına ihtiyaç duyan müşterilerimiz, domain firmaları, hosting firmaları, ajanslar, kurumsal firmalar gibi çok sayıda SSL satın alan firmalar için SSL Reseller (SSL Bayilik) hizmetimiz mükemmel bir çözümdür.

3 Adımda SSL Bayisi Olun

SSL Reseller Programı Nasıl Çalışıyor?

Domain Name API üzerinden üyelik açtığınızda reseller olarak faaliyete başlamaktasınız. Admin panelinizden Reseller fiyatları üzerinden SSL satın alabilirsiniz. SSL bayilik programında domain bayilik hizmetimizde olduğu gibi 3 farklı slab mevcuttur: Reseller (0-100 arası SSL sertifikası satın alan bayiler), Premium (100-1000 arası SSL sertifikası satın alan bayiler) ve Platinum (1000+ ve üzeri SSL sertifikası satın alan bayiler). SSL fiyatları bayi slablarına göre değişmektedir.

SSL Fiyatları

Marka SSL Reseller (0-100 SSL) Premium (101-999 SSL) Platinum (1000+ SSL)
Comodo Positive SSL $4,49 $4,39 $4,29
Etuğra Standart SSL $4,49 $4,39 $4,29

SSL API ile Kolay Entegrasyon

Domain Bayilik ve SSL Bayilik programımız olan www.domainnameapi.com üzerinden SSL bayiliği almak isteyen firmalar, domain firmaları, hosting firmaları, web ajanslarının sistemlerine SSL sertifikasını online yönetebilmeleri için .NET SSL API, PHP SSL API, Rest SSL API, WHMCS SSL API, Hostbill SSL API, WiseCP SSL API lerimiz mevcuttur.
.NET SSL Api

.NET SSL Api

PHP SSL Api

PHP SSL Api

Rest SSL Api

Rest SSL Api

WHMCS SSL Api

WHMCS SSL Api

Hostbill SSL Api

Hostbill SSL Api

WiseCP SSL Api

WiseCP SSL Api

Müşterilerinize SSL Sertifikası Satın

SSL Bayi programımız olan domainnameapi.com üyeliği ücretsizdir ve domain – hosting sektöründe faaliyet gösteren firmalar için oldukça avantajlıdır. Domainameapi.com bünyesinde RegTrust® çatısında tüm SSL markalarının satıcısı olmak, kar marjınızı artıracağınızı ve sattığınız her SSL Sertifikası için kendi fiyat politikanızı belirleyebileceğiniz anlamına gelir. Satın aldığınız kadar depozito ödeyerek en ucuza SSL sertifikası satın alabilir ve müşterilerinize satabilirsiniz. SSL bayilik programı ile domain hosting firmalarının, internet servis sağlayıcılarının SSL Sertifika ürünlerini kendi ürün portföylerine entegre etmeleri oldukça kolaylaşmaktadır.
 • SSL fiyatlarını kendiniz belirleyin
 • Hemen SSL Satmaya Başlayın
 • En İyi SSL Sertifika Markalarına tek API'den ulaşın
 • 256 Bit Güçlü SSL Şifreleme
 • Gelişmiş Sipariş Sistemi
 • Zengin API Çeşitliliği
 • Gelişmiş Bayi Kontrol Paneli
 • Tam otomasyon

SSL Reseller Programının Avantajları

En İyi Fiyata En İyi Markalar

Bayilerimize en rekabetçi fiyata SSL sertifikaları sunuyoruz. En ucuz SSL fiyatları için Platinum bayiliği tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Bayiliği

SSL Bayiliği için ücret almıyoruz. Sadece satın alınan sertifika için ödeme yaparsınız. Herhangi bir ön koşul, gizli ücret veya taahhüt yoktur.

SSL Markaları ile Aynıyız

Dünyanın en tanınmış SSL markalarına ait güvenlik ürünlerini sunuyoruz. Bizden bir SSL sertifikası satın aldığınızda, siz ve müşterileriniz doğrudan CA'lardan (SSL markalarından) satın aldığınız aynı sertifikayı alacaksınız.

Kendi Satış Fiyatınızı Belirleyin

Satış fiyatı üst limitinizi kontrol etmiyoruz. Kâr marjınızı belirleyebilir ve kendi belirlediğiniz fiyatlarla SSL satabilirsiniz.

SSL Reseller Portalı

Bayi portalı üzerinden Müşteri siparişlerinizi, sertifika kaydını, yenileme hatırlatma, yeniden düzenleme ve iptal işlemlerinizi verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Kendi Markanız ile (White Label)

%100 kendi markanız ile bir SSL satıcısı olabilirsiniz. Müşterilerinizle kesinlikle iletişime geçmeyiz. Doğrudan siz SSL satabilirsiniz.

En İyi SSL Sertifika Markaları

Müşterilerinize en iyi SSL Sertifika markalarının ürünlerini web siteniz üzerinden sunmaya başlayabilirsiniz. Comodo SSL, Symantec SSL, Digicert SSL, Sectigo SSL, Rapid SSL, Thawte SSL, Geotrust SSL, Etuğra SSL, Alpha SSL, Regtrust SSL, Symantech SSL, GlobalSign SSL gibi tüm büyük SSL markalarını tek SSL API üzerinde topladık.
 • Comodo
 • RapidSSL
 • AlphaSSL
 • Geotrust
 • Symentec
 • Thawte
 • GlobalSign
 • E-Tugra
 • Digicert
 • Sectigo

Neden SSL Bayisi Olmalıyım?

Hızla Büyüyen Pazar

1 milyar doları aşan bu gelişen SSL pazarının bir parçası olun.

En İyi SSL Sertifika Markaları

SSL Bayi programımız üzerinden tüm SSL markalarını tek SSL API üzerinden yönetebilirsiniz.

En Ucuz SSL Fiyatları

İş ortakları, sınıfının en iyisi özel satış ve teknik destek alır.

Uzman Destek

SSL Sertifikaları konusunda sektör uzmanlarından oluşan özel ekip desteği.

En Geniş SSL Sertifika Portföyü

Tüm SSL Sertifika ihtiyaçlarınızı tek SSL API üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelir Potansiyeli

Hizmetinize en ucuz fiyata tüm SSL markalarını sunmaktayız. SSL sertifikasından yüksek gelir elde ederek kârınızı artırabilirsiniz.

Global Teknik Destek

2021 Ocak itibariyle 70 ülkeden bayilerimize satış öncesi ve sonrası için teknik destek sağlamaktayız.

SSL REST API

REST API'yi kullararak SSL sertifikaları web sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

WHMCS SSL Modülü
WHMCS, domain hosting firmaları için müşteri yönetimi, faturalandırma ve destek programıdır. SSL satın alma, domain kayıt, hosting yönetimi, sunucu yönetimi konularında WHMCS, güçlü bir otomasyon ve destek aracıdır.

Artık WHMCS modülümüz ile SSL Sertifikalarını satmaya ve yönetmeye başlayabilirsiniz. WHMCS SSL API’miz üzerinden SSL Sertifikası ürünlerini otomatik olarak kurmanız, fiyatlandırmanız oldukça kullanışlı ve kolay hale geldi.

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Bayilik programımıza katılmak olduça kolay ve ücretsizdir. Ucuz SSL fiyatlarıyla SSL tedarik etmek istiyorsanız ücretsiz SSL Bayi programına buradan hemen kayıt yaptırabilirsiniz.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!