AlphaSSL SSL Sertifikası

Tek domain, evrak gerektirmez, 10.000$ garanti bedeli, 128/256 bit şifreleme, %99.3 browser ve cihaz uyumluluğu, www.alanadi.com ve alanadi.com desteği ile şifreleme.

SSL Fiyatları
AlphaSSL Sertifikasının Avantajları ve Özellikleri
Bireysel projeler, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için en uygun fiyatla üst düzey güvenlik
Uygun Maliyetli Güvenlik

Tüm mobil cihazlar ve popüler tarayıcılar, AlphaSSL'e şeffaf bir şekilde güvenir. Güvenilir bir RSA 2048-bit kökünden verilir ve çok güçlü bir 256-bit şifreleme sağlar.

Reissue İşlemi Ücretsiz

Giriş seviyesi web siteleri için idealdir. AlphaSSL sertifikaları ile, SSL sertifikanızın yeniden anahtarlanması veya yeniden yayınlanması için fazladan ödeme yapmanız gerekmez

Daha Yüksek Sıralamalar

Sertifika, Google arama sonuçlarında web sitenizin sıralamasını yükseltmenize yardımcı olur. İyileştirilmiş arama sonuçları, yakın gelecekte size daha efektif satış dönüşümleri sağlayacaktır.

Garanti Teminatı İle Güvendesiniz

AlphaSSL sertifika güvence bedelleri oldukça yüksektir. EV SSL sertifika markasına göre garanti ücretleri değişmektedir. Sertifika kaynaklı sorun yaşamanız halinde size yüksek garanti ücreti ödemektedir.

Ücretsiz AlphaSSL Kurulumu

AlphaSSL için gerekli belgeler konusunda ücretsiz teknik destek sağlamaktayız. AlphaSSL kurulumu konusunda SSL teknik destek uzmanlarımız sizin için SSL sertifikanızı tanımlayabilirler.

Site Güvenlik Mührü

İnternet sitenizde yer alan AlphaSSL güvenli site mührü sitenize için güven verir. Site mührü sertifikayı sağlayan SSL markasının siteye verdiği güvenceyi gösterir.

AlphaSSL Hakkında Bilgiler

AlphaSSL

AlphaSSL sertifikaları, web sitenizin güvenliği için en iyi opsiyonlardan biridir. Piyasadaki SSL Sertifikaları ürünleri arasında AlphaSSL, SSL endüstrisindeki en iyi otoritelerden biridir ve en sağlam güvenliği sağlar.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte siber saldırı riskleri artmış durumda. Bunun için web sitenizde herhangi bir kimlik avı, MiTM saldırısı riskini engellemenize yardımcı olacak SSL sertifikasına ihtiyacınız olur.

Sertifika sunan birçok SSL Sertifika sağlayıcısı, domain doğrulaması (DV), işletme doğrulaması (OV), genişletilmiş doğrulama (EV), kod imzalama sertifikası gibi birçok farklı türden SSL sertifikası türü çıkartır. AlphaSSL, en uygun fiyatlı domain güvenliğini sağlamak için standart SSL sertifikası sağlamaktadır.

AlphaSSL Sertifikaları, uzman ve güvenilir 2048 bit GlobalSign tabanlı sertifikasından verilir, bununla birlikte müşteri ve web sitesi arasında 256 bit şifreleme gücü ile güçlü bir şifreleme sunar. AlphaSSL Sertifikaları, tüm popüler tarayıcılar ve mobil cihazlar tarafından tanınır.

Ziyaretçilere tarayıcıda güvenli bir bağlantıya sahip olduklarını sembolize eden asma kilidini etkinleştirir. Bu özellik, ziyaretçilere tarayıcılarından sunucunuza SSL kullanılmasını, özellikle e-ticaret işlemlerinde önemli olan müşteri verilerinin şifreli kalmasını sağlar ve web sitenizin güvenliğine olan güveni artırır.

AlphaSSL ücretsiz tıklanabilir bir Güvenli Site Mührü de sunar. Bu site mührü sertifikayı sağlayan SSL markasının siteye verdiği güvenceyi gösterir. Dinamik mühür olarak da bilinir. Ayrıca AlphaSSL den edindiğiniz sertifikanızı sınırsız sayıda sunucuya yükleyebilirsiniz, bununla birlikte tek bir SSL Sertifikası, web sitenizin hem www.domain.com hem de domain.com sürümlerini güvence altına alır - iki ayrı sertifika gerektirmez.

AlphaSSL sertifikaları, yanlış düzenlemeye karşı garantilidir. AlphaSSL ile Alan adı, Kurumsal ve Genişletilmiş olmak üzere 3 farklı seviyede bulunan sertifikalama çeşitlerinden sizin için uygun olan sertifikayı temin edebilirsiniz.

AlphaSSL Wildcard Sertifikaları
Standart AlphaSSL sertifikasının tüm avantajları ve özellikleri tek bir alan adı için geçerli olur ancak Wildcard SSL formundaki bir SSL, tüm alanınızdaki her alt alan adını (subdomain) tek bir Wildcard SSL Sertifikası ile güvence altına almanıza olanak tanır. Web siteniz birden fazla alt alan kullanıyorsa ve siteler arasında bir IP adresi paylaşıyorsanız bu tercih edilebilir. AlphaSSL Wildcard SSL Sertifikası kullanarak zamandan, paradan ve emekten tasarruf edebilirsiniz.

  • 3 dakika veya daha kısa düzenleme süresi
  • Etki alanı doğrulaması
  • Sınırsız sunucu lisansları
  • İki yıla kadar sertifika satın alma yeteneği
  • 2048 bit imza gücü
  • 256 bit şifreleme
  • 24/7 çevrimiçi sipariş
  • Web ve mobil tarayıcı uyumluluğunun %9'u
  • Tıklanabilir bir site mührü
  • 7 günlük geri ödeme politikası
Neden AlphaSSL Seçmelisiniz?
Neden AlphaSSL Seçmelisiniz?
Uygun Fiyat - Diğer sertifika türleriyle karşılaştırıldığında AlphaSSL, web sitenizin güvenliği için güvenebileceğiniz en uygun fiyatlı seçeneklerden biridir. Tek seferde ucuz fiyatla güçlü şifreleme elde edersiniz.

Otomatik işleme - Sertifika yetkilisi, sertifika yapılandırma süreci için çevrimiçi otomasyonu taşır. Sertifikanın alınmasında herhangi bir evrak işi bulunmaz.

Uyumlu - Popüler tarayıcılar ve mobil cihazlar sertifikaları tanımaktadır. Opera, Safari veya başka bir tarayıcıya göz atarsanız, SSL uyarısı veya güvensizlik hatası bulamazsınız. İşletim sistemleri de sunucu sistemleri bu SSL sertifikasını desteklemektedir.

Hızlı Çıktı - AlphaSSL sertifikaları hızlı üretilir. Hem tek bir alan adı için hem de çoklu alan adları (willdcard) için, SSL sertifikanızın üretilmesi birkaç dakika sürer.

Güçlü Şifreleme - 256 bit şifrelemeyle o kadar güçlü bir sertifika yapar ki, bilgisayar korsanlarına engel olur.

AlphaSSL, SSL endüstrisinde, çevrimiçi güvenlik sertifikalarıyla binlerce müşteriyi memnun eden tanınmış bir sertifika üreticisidir. AlphaSSL Sertifikalarının fiyat uygunluğu birçok kuruluşun ilk tercihi oldu. Bununla birlikte yılların deneyimiyle dünya çapında tanındı ve deneyim kazandı.

Bir ürünü sonlandırmak (iptal etmek) istemeniz halinde 30 günlük geri ödemeye izin verir. Tüm sertifikalar, 256 bit şifrelemeyi ve bilgileri sunucu ile tarayıcı arasında kodlanmış vaziyette tutan 2048 bitlik özel anahtarı işlemeye müsaittir.

AlphaSSL EV ve OV SSL İçin Gereken Belgeler

Tüzel Firmalar: Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Faaliyet Belgesi, SMMM Firman, LLC, INC., LTD., PTY., GmBh, AŞ, vb. gibi eklere sahip olan firmalar başvuru yapabilir. NATO gibi Ticari Olmayan Kuruluşlar yasal durumlarını bildirmeleri gereklidir. (Gönderilen belgelerden sonra telefon ile aranarak doğrulama yapılmaktadır.) Doğrulama Evrakı
Şahıs Firmaları: Vergi Levhası, İmza Beyannamesi, Faaliyet Belgesi, SMMM Firman, Doğrulama Evrakı
Devlet Kurumları: Kaysis.gov.tr Kaydı, Kurum Kuruluş Yılını Gösteren Belge , Faaliyet Belgesi, SMMM Firma
Üniversiteler: Kuruluş Tarihini Gösteren Belge ya da Bakanlar Kurulu Kararı, YÖK Resmi Site Kaydı
KKTC Firmaları: Vergi Beyanı Belgesi, Kuruluş Sözleşmesi, Faaliyet Belgesi, SMMM Firma
D-U-N-S numarası ile hızlı doğrulama yapabilirsiniz. Dünyada işletmeleri tanımlayan, Data Universal Numbering System - Veri Evrensel Numaralandırma Sistemi adlı dokuz haneli bir numaradır.

EV SSL’de gösterilen sertifika sahibi firmanın resmî belgelerinde ve online sorgulamalarda gözüken unvan ile onaylanmaktadır. Unvanda değişiklik yapılamaz. EV SSL onayı tamamen SSL markası tarafından yapılmaktadır.

AlphaSSL Sertifikası Soru - Cevap

AlphaSSL by GlobalSign, hızlı bir şekilde üretilebilen ve GlobalSign güveniyle sitenize kurulabilen kolay ve uygun fiyatlı bir SSL Sertifikasıdır. Bu aynı zamanda sınırsız sayıda alt alan adını kapsayacak bir Wildcard Sertifika satın alma seçeneği de sunar. Müşteri tabanınıza web sitenizin güvenli olduğuna dair güven aşılamanın en hızlı ve iyi yöntemi budur.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!