Sectigo SSL Sertifikası

Tek domain, evrak gerektirmez, 10.000$ garanti bedeli, 128/256 bit şifreleme, %99.3 browser ve cihaz uyumluluğu, www.alanadi.com ve alanadi.com desteği ile şifreleme.

SSL Fiyatları

Sectigo SSL Sertifikası

2018 yılında SSL konusunda dünyanın en büyük SSL markası olan Comodo, SSL çözümleri ile ilgili birimini satması sonrası Comodo SSL Sectigo markası ile SSL hizmetlerini vermektedir. Sectigo Comodo markasının 20 yılı aşkın süredir pazar tecrübesini ve müşterilerini Sectigo SSL markası ile internet dünyasına sunmaya devam etmektedir. Sectigo, 150'den fazla ülkede 100.000.000'den fazla dijital sertifika ile dünyanın 1 numaralı ticari SSL sertifikasıdır. Diğer SSL markalarına karşı daha fazla kullanım oranı vardır.
Sectigo SSL Sertifikasının Avantajları ve Özellikleri
Bireysel, kurumsal web siteleri, E-Ticaret siteleri ve internet projeleri için üst düzey güvenlik.
Comodo = Sectigo oldu

Comodo'nun Francisco Partners tarafından 2017 de satın alınmasından sonra Comodo Sertifika markası Sectigo SSL markası olarak devam etmeye karar verdi.

Eski Tecrübe – Yeni SSL Markası

Sectigo Comodoya ait tüm SSL müşterilerini ve altyapıya sahip bir marka. 150'den fazla ülkede yayınlanan 100.000.000'den fazla SSL sertifikası. İsim farklı, kalite aynı.

Web Güvenliğinde Öncü Çözümler

Comodo CA'dan Sectigo'ya geçiş, dijital güvenlik konusunda yeni çözümleri ve yatırımları hızlandırdı. Sectigo, web sitesi güvenlik çözümleriyle sektöre öncülük edecek.

Güçlü Şifreleme Düzeyi

Sectigo SSL sertifikaları, asla kırılamaz şifreleme teknolojisine sahiptir. Modern bir bilgisayarın 2048 bitlik bir RSA şifrelemesini kırması 4 katrilyon yıl alacaktır.

Yüksek Garanti Bedeli

Sectigo, SSL / TLS endüstrisindeki en fazla garanti sunan SSL markasıdır. Sectigo SSL ürünlerinde herhangi bir sorun yaşarsanız, içiniz rahat güvende hissedeceksiniz.

Site Güvenlik Mührü

Sectigo mührü yeni olabilir, fakat kalite aynıdır. Müşterileriniz Sectigo mührünü gördüklerinde, size güven duyacaklar.

Sectigo SSL Hakkında Bilgiler

Sectigo SSL

Sectigo dünyada en fazla tercih edilen SSL sertifikalarından birisi olup bireysel çözümlerden çok büyük markalara ve internet projelerine çözümler sunmaktadır.

En İnovatif Siber Güvenlik Firması ödülüne layık görülen Sectigo, NASA, UPS, The Newyork Times, Bill Clinton gibi tanınmış marka ve kişilerce kullanılmaktadır.

Sectigo SSL, tüm internet tarayıcılar tarafından sorunsuz desteklenmektedir.

Sectigo SSL; Fortune 1.000 de yer alan şirketlerin %30’u tarafından kullanılmaktadır.

Sectigo SSL Sertifikası Soru - Cevap

Hayır. Comodo’dan Sectigo’ya geçiş dönemi olmasından dolayı eski satın alınan Comodo SSL sertifikaları üzerinde herhangi bir işlem gerekli değildir.

En iyi SSL sertifikası oldukça göreceli bir kavramdır. Esasında ihtiyacınızı karşılayan SSL sertifikası en iyi SSL sertifikasıdır diyebiliriz. Günümüzde web siteleri için mobil uyumluluk oldukça önemlidir. SSL sertifikasını satın alırken mobil uyumlu SSL olup olmadığına dikkate ediniz. Bununla birlikte dünyanın en prestijli SSL sertifikalarının yeşil adres barı sağlayan EV SSL sertifikaları olduğunu da vurgulamak gerekir. Kurumsal siteler, banka siteleri ve e ticaret siteleri gibi güvenliğe önem veren siteler yeşil barlı SSL sertifikası kullanmaktadırlar.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!