.to domain nasıl alınır?

.to domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .to domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Tonga domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.to Domain Tescil Fiyatı: $230

.to Domain Yenileme Fiyatı: $230

.to Domain Transfer Fiyatı: $

Son 7 güne ait .to domain istatistikleri
286

.to Domain Arama

38

.to Domain Kaydı

12

.to Domain Transferi

1288

.to Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .to domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Tonga İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .to alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Tonga’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Tonga domain uzantısı olan .to sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .to domain sayesinde satışlarınız artacak, Tonga pazarından pay almış olacaksınız.

Tonga kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Tonga'de .to alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .to alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .to domain adresinin Tonga’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .to alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.to alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".to Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .to alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .to domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .to alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.to domain tescili için belge gerekmiyor

.to domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .to domain tescil edebilir

Evet, .to domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .to domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Tonga Hakkında
Tonga ya da resmi adı ile Tonga Krallığı, Büyük Okyanus'ta Polinezya ada öbeği içerisinde yer alan ve coğrafi olarak Okyanusya kıtasına dâhil edilen bir ada ülkesidir. Tonga Krallığı adı konulan 172 ada ve mercan adasından oluşmakta olup, bu adalardan sadece 36 tanesinde nüfus yaşamaktadır. Başkenti; Nuku’alofa’dır.

Tonga’nın Telefon Kodu: +676 
Tonga’nın Para Birimi: Tonga Pa’angası
Tonga’nın Şehirleri
Nuku’alofa, Tongatapu, Vavau...
Tonga’nın Ekonomisi
Küçük bir ada ekonomisi olan Tonga, mevsimsel ve dış faktörlerin etkisine çok açık bir coğrafyada bulunmaktadır. Tonga ekonomisi, ABD, Yeni Zelanda ve Avustralya gibi ülkelerde yaşayan Tongalıların ülkelerine gönderdikleri gelirler ve yurtdışı yardımlara büyük ölçüde bağımlıdır. 

Ülkedeki ekonomik faaliyetler hizmet, turizm ve tarımla sınırlıdır. Nüfusun %70’i geçimini tarımdan sağlamaktadır. Tonga’da turizm sektörü, yurtdışı işçi gelirlerinin ardından en önemli döviz kaynağıdır. 

Tonga Hükümeti, özel sektörün gelişmesi gerektiğini vurgulamakta, yatırımları teşvik etmekte, sağlık ve eğitim sektöründe daha fazla önem göstermeye çalışmaktadır.  Genç nüfusta artan işsizlik oranı, enflasyon, artan kamu hizmetleri harcamaları ve yüksek dış borçlar Tonga Hükümeti’nin ekonomik açıdan karşı karşıya olduğu en önemli problemler arasındadır.
Tonga’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Tarım ürünleri ve balık 
Tonga’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Yiyecek ve içecekler.
Tonga’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Yeni Zelanda, Japonya, Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri.
Tonga’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Yeni Zelanda, Singapur, ABD, Fiji ve Avustralya.
Tonga’da Yaşayan Milletler
Tongalılar (%98), diğer Polinezya ve Avrupa kökenliler.
Tonga’da Konuşulan Diller
Resmi dili; Tongacadır. Ancak İngilizceyi de kendilerine özgü aksanlarıyla konuşmaktadırlar.
.to Domain Bilgileri
.to Adres Uzunluğu 1 - 63 karakter
.to Tescil Süresi 2 - 10 yıl
.to Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.to IDN Desteği Evet
.to Transfer Evet
.to Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.to domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.to domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım