Helpdesk
07.08.2020 11:00 6671 Görüntülendi

Domain Nasıl Satılır? 2. El Domain Platformunda Domain Satış - Resimli Anlatım

Atak Domain İkinci El Domain Platformu sayesinde domainlerinizi gayrimenkul gibi alıp satabileceğiniz bir yatırım aracına dönüştürün. Üstelik farklı bir firmadan tescil etmiş olsanız dahi bu platformda satış yapabilirsiniz.

Çoklu dilde hizmet veren en iyi domain satış platformu olan Atak Domain Satılık Domain Platformu olarak 1600+ domain uzantı desteği ile en iyi ve en kapsamlı satılık domain platformuyuz.

✓ Hızlı - Pratik Satış Platformu - ✓ Satıcı - Alıcı Koruması - ✓ En Düşük Komisyon Oranı - ✓ Güvenli Ödeme

Atak Domain 2. EL Domain Platformunda Domain Nasıl Satılır?

1- İlk olarak üst kısımda bulunan "Hesabım"'a tıklayarak açılan sayfadan üye girişi yapın, hesabınız yok ise sağ tarafta bulunan üyelik formunu doldurarak hesabınızı oluşturun.

2- Üst menüden "Satılık Domainler" sekmesinin altında bulunan "Domain Satışa Çıkart" seçeneğine tıklayın.

3- Açılan sayfada domain bilgilerini doldurun ve "Ekle" butonuna tıklayın.

Tebrikler! Domaininiz artık satışta.


Satışa Çıkarılan Domani Nasıl Yönetirim?

1- "Satılık Domainlerim" seçeneğine tıklayın ve aşağıdaki listeden düzenlemek istediğiniz domaini bulun. Dilerseniz domaini satıştan kaldırabilir veya "Detay" butonuna tıklayarak düzenleme işlemi yapabilirsiniz.

2- "Detay" butonuna bastıktan sonra karşınıza gelen sayfadan tüm bilgileri düzenleyebilir, istatistikleri görebilirsiniz.


Satışa Çıkarılan Domani Platforma Görmek

1- Satışa çıkardığınız domaini Satılık Domain Platformunda görmek için üst menüden "Satılık Domain" seçeneğine tıklayın, açılan menüden "Domain Satın Al" seçeneğine tıklayın.

2- Açılan sayfadan dilerseniz filtreleri kullanarak dilerseniz arama kısmına yazarak satışa çıkardığınız domaini bulabilir, karşısındaki butonlara tıklayarak detayını görebilirsiniz.

Hemen Domain Sat!

domain sat 2. el domain domain nasıl satılır domain satışa çıkarma ikinci el domain domain al sat