.ist domain nasıl alınır?

.ist domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .ist domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Türkiye domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.ist Domain Tescil Fiyatı: $4,99

.ist Domain Yenileme Fiyatı: $14,99

.ist Domain Transfer Fiyatı: $14,99

Son 7 güne ait .ist domain istatistikleri
454

.ist Domain Arama

55

.ist Domain Kaydı

18

.ist Domain Transferi

1847

.ist Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .ist domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Türkiye İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .ist alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Türkiye’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Türkiye domain uzantısı olan .ist sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .ist domain sayesinde satışlarınız artacak, Türkiye pazarından pay almış olacaksınız.

Türkiye kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Türkiye üzerinde .ist alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .ist alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .ist domain adresinin Türkiye’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .ist alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.ist alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".ist Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .ist alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .ist domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .ist alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.ist domain tescili için belge gerekmiyor

.ist domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .ist domain tescil edemezler

Evet, .ist domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .ist domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

.ist Domain Bilgileri
.ist Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.ist Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.ist Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.ist IDN Desteği Evet
.ist Transfer Evet
.ist Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.ist domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.ist domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım