Son Makaleler

Domain bayisinden domain satın almak güvenli mi ?

Evet, güvenlidir. Aslında bayilerin domain kaydı üzerinde kontrolü yoktur. Bayi programı yalnızca bayinin son kullanıcıya güvenilirliğini gösteren bir web sitesi oluşturmasına sağlar. Bayinin güvenilir olduğundan emin olmanız için, domaini satın almadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var.

Devamını Gör

En iyi domain firması hangisi?

Bir web sitesi oluşturmak ve yayınlamak maliyet gerektiren bir iştir. Sadece geliştirme için değil, aynı zamanda web barındırma ve domain kaydı için de ödeme yapmanız gerekir. Genel giderlerinizden tasarruf etmenin bir yolu, ucuz bir domain satın almaktır.

Devamını Gör

Domainimi Hangi Domain Firmasından Kaydettiğim Önemli mi?

Hayır! Domaininizi yasal veya teknik açıdan nereden satın aldığınız önemli değildir. Tüm kayıt şirketleri, belirli bir düzeyde hizmet sunma ve domaininizdeki tüm işlemleri gerçekleştirme olanağını sağlama konusunda eşit derecede yükümlüdür. Ancak bazen ek hizmetler en önemli şeydir. Kayıt şirketleri fiyat, sunulan hizmetler, kullanım kolaylığı, yönetim sistemi ve daha pek çok konuda farklılık gösterir. Kayıt şirketinizi seçerken aşağıdaki özelliklere dikkat ederseniz isabetli bir seçim yapmış olursunuz;

Devamını Gör

Domain firmanız batarsa – kapanırsa ne olur?

Domain firması domaine sahip değildir, tescil ettiren sizseniz asla alan adınızı kaybetmezsiniz. Bu tarz durumlarda Verisign veya ICANN devreye girer.

Devamını Gör

Kayıtlı Bir Domaini Atak Domain’e Nasıl Transfer Edebilirim?

Alan adınızın mevcut hesabınızda kayıtlı olmasını istemiyorsanız, Atak domain‘e transfer edebilirsiniz. Neden Atak Domain? Öncelikle biz sitenizin gizlilik ve güvenliğini önemsiyoruz. İnterneti herkes için açık, ücretsiz ve güvenli tutarak bireylerin ve tüketicilerin haklarını desteklemeye çalışıyoruz. Daha bilgili, tecrübeli ve profesyonel Destek Ekibimiz kapsamında uygun fiyatlarla, 7/24 her konuda birinci sınıf hizmetlerle size yardımcı olmaya hazırız.

Devamını Gör