Son Makaleler

SSL Nedir?

Bir web sitesi kurmaya karar verdiğinizde, mutfak olarak SSL sertifikası ihtiyacınız olacaktır. Aslında internet üzerinde gördüğünüz neredeyse her web sayfasında yer alan bu kavram, genellikle net bir bilgiye sahip olunmayan kavramların başında gelmektedir. Ancak hem web sayfası sahibi hem de web sayfası kullanıcıları için çok önemli bir güvenlik açığını kapatmak açısından Atak Domain gibi bir firma üzerinden bu sertifika mutlaka temin edilmelidir. 

Devamını Gör

Subdomain Nedir ve Nasıl Oluşturulur?

Subdomain nedir ve nasıl oluşturulur? CPanel'de Subdomain nasıl açılır? Subdomain kullanım amaçlarını ve Subforder ile arasındaki farkı yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Gör

Extended Validation SSL Sertifikası (EV) Nedir?

Extended Validation SSL Sertifikası (EV) Nedir? sorusunun cevabını bu makalede bulabilirsiniz ve EV SSL sertifikasını sitemizden edinebilirsiniz.

Devamını Gör

Prestashop SSL Kurulumu

Prestashop SSL Kurulumu, Preastashop SSL Nasıl Kurulur konulu yazımızı Atak Domain blog yazımız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör

cPanel SSL Sertifikası Kurulumu

cPanel SSL Sertifikası Kurulumu konusunda resimli yazımız üzerinden cPanel SSL Sertifikası nasıl kurulur, domaine sertifika nasıl yüklenir hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Devamını Gör

SSL Sertifikaları Arasındaki Farklar

SSL Sertifikaları Arasındaki Farklar. SSL Sertifikaları karşılaştırma. SSL Sertifikaları yapılacak işlere göre çeşitlilik gösterir.

Devamını Gör

COMODO SSL Türkiye

COMODO SSL Türkiye - En ucuz comodo ssl hakkında bilgilendirme sayfası

Devamını Gör