Son Makaleler

Pasif Gelir Kazanma Rehberi [2024]

Pasif gelir, çok az veya hiç aktif katılım olmadan elde edilen bir gelir türüdür. Maaş içeren aktif gelirin aksine pasif gelir akışları başlangıçta bir çaba veya yatırım gerektirir ve ardından minimum düzeyde devam eden çalışma gerektirir. 

Devamını Gör

Potansiyel Müşteri Edinme Maliyeti Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Potansiyel Müşteri Edinme Maliyeti yani Customer Acquisition Cost  (CAC), işletmeniz tarafından bir müşteri oluşturmak için harcanan ortalama tutarı temsil eder.

Devamını Gör

Yeni Başlayanlar İçin Dijital Pazarlama Kılavuzu

Yeni Başlayanlar İçin Dijital Pazarlama Kılavuzu ile dijital pazarlamanın gücünden yararlanarak potansiyel müşterilere ulaşabilir, marka bilinirliği oluşturabilir ve uygun maliyetli ve yüksek hedefli bir şekilde satışlarını artırabilir.

Devamını Gör

Sanal Gerçeklik Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Sanal gerçeklik, geçtiğimiz son birkaç yılda, özellikle Meta CEO'su Mark Zuckerberg'in 2021'de "internetin bir sonraki bölümü" olarak tanımladığı bir metaverse inşa etme planlarını açıklamasıyla yükselişe geçti. O zamandan bu yana insanlar sanal gerçekliğin kullanıcılara ne gibi avantajlar sağlayacağını merak eder hale geldi.

Devamını Gör

Sosyal Medya Stratejisi Nasıl Oluşturulur?

Sosyal medya stratejisi, günümüzün dijital dünyasında markanızı tanıtmanın en etkili yollarından biridir. Her gün sosyal medyayı kullanan milyarlarca insanla birlikte, farkındalık oluşturmanıza ve hedef kitlenizle en önemli yerde bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

Devamını Gör

En İyi 14 Pasif Gelir Kaynağı

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen pasif gelir, ister mevcut gelirinizi desteklemek, ister kendi pasif gelir akışınızı yaratmak istiyor olun, bunu yapmanıza yardımcı olur.  Pasif gelir kaynağı nedir ? Yazımızda inceleyelim.

Devamını Gör

WannaCry Nedir? WannaCry Virüsü Nasıl Temizlenir?

WannaCry, tarihteki en zararlı kötü amaçlı yazılım saldırılarından biriydi. 12 Mayıs 2017 Cuma günü, WannaCry fidye yazılımı tüm dünyadaki bilgisayarlara bulaştı ve hedeflenen kişilerden verilerini geri almak için fidye ödemelerini talep etti.

Devamını Gör

Domain Seo Çalışmalarını Etkiler Mi? SEO Açısından Alan Adının Önemi

Bu makalemizde, alan adlarının SEO için önemini detaylıca adım adım açıklayacağız.

Devamını Gör

Yeni Başlayanlar İçin Adım Adım Blog Açma Rehberi

Blog nasıl açılır öğrenmek için güncel blog açma rehberimize göz atın. İlk blogunu açmak isteyenler için blog fikirleri ve adım adım WordPress blog kurulumu.

Devamını Gör