+784 Nolu Telefon Kodu Hangi Ülkeye Ait? 784 Nerenin Telefon Kodu?
15.07.2020 14:43 1771 Görüntülendi

+784 Nolu Telefon Kodu Hangi Ülkeye Ait? 784 Nerenin Telefon Kodu?

Ülkelere ulaşmak için o ülkenin bir telefon kodu bulunur. Bu telefon kodu aynı zamanda alan kodudur.

Nasıl Arama Yapılır?

Saint Vincent ve Grenadinler ile iletişime geçmek +784 Nolu kodu numaradan önce çevirmek gerekir.

Saint Vincent ve Grenadinler’in Telefon Kodu:

784

Saint Vincent ve Grenadinler’in Para Birimi:

Doğu Karayip Doları

Ülke, ararot üretiminde Karayipler’de birincidir. Şekerkamışı ve Hindistancevizi diğer ürünlerdir. Hayvancılık (sığır, domuz, koyun, keçi, toplam 36 bin baş), iç tüketimi karşılamaktan uzaktır. Turizm, bir başka önemli gelir kaynağıdır. Hafif endüstri (elektronik donanım montajı, elektrikli araç gereçleri, beton kalıp, konfeksiyon, alkollü içkiler, konserve) etkinlikleri yoğundur. Ancak, sürekli açık veren dış ticaret, Büyük Britanya, ABD, Kanada yardımları, turizm gelirleriyle kapatılmaya çalışılır. Şeker, muz, hindistancevizi, rom, ararot, başlıca dışsatım; ham petrol, makine, motorlu taşıt, yapay gübre, hammadde, tüketim eşyaları, besin, başlıca dışalım mallarıdır.

Saint Vincent ve Grenadinler’in İhracat Yaptığı Ürünler: Özel Amaçlı Gemiler, Dinlenme Tekneler, Petrol Gazı, Romorkörler ve Yolcu ve Yük Gemileri.

Saint Vincent ve Grenadinler Komşuları:

Karayipler’de Küçük Antiller’in bir parçası konumunda olan ve coğrafi açıdan Orta Amerika’ya dâhil edilen ada ülkesi. Karayip Denizi’nin doğusunda, Küçük Antiller’de, tropik küçük adalardan oluşan St. Vincent ve Grenadin’e Adaları’nın (Bequia, Mustique, Canouan ve Mayreau) kuzey bölümünü de içerir. Daha küçük olan bu adalarda yerleşim yoktur.

Saint Vincent ve Grenadinler’de Hangi Diller Konuşulur?

Dil: İngilizce, Kreol İngilizcesi.

Saint Vincent ve Grenadinler’de iş yapmak isteyenler, iş yapmak isteyenler,iş yapmak isteyenler,vize işlemleri ve resmi işlemler için www.atakdomain.com'dan alan adı alabilirsiniz ve telefon kodunu öğrenebilirsiniz.