thawte SSL Sertifikası

Thawte markasına ait farklı özellikte Thawte SSL sertifika ürünleri bulunur. Thawte SSL sertifikaları tek bir alan adı için olduğu gibi birden çok alan adı için kullanılabilir.

SSL Fiyatları

thawte SSL

Tür Belge Mobil Alt alan adı Onay
Comodo PositiveSSL Certificate Comodo PositiveSSL Certificate DV Domain
3 .33 $ /Ay
Sectigo OV UCC SAN Certificate Sectigo OV UCC SAN Certificate OV Belge
8 .25 $ /Ay
Comodo PositiveSSL Certificate Comodo PositiveSSL Certificate DV Domain
9 .90 $ /Ay
Sectigo OV UCC SAN Certificate Sectigo OV UCC SAN Certificate OV Belge
13 .40 $ /Ay
Sectigo Premium SSL Wildcard Certificate Sectigo Premium SSL Wildcard Certificate OV Belge
29 .17 $ /Ay
thawte SSL Sertifikasının Avantajları ve Özellikleri
Bireysel projeler, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için üst düzey güvenlik.
%100 Güçlü Şifreleme

thawte SSL sertifikaları, çevrimiçi bilgilerinizikoruyan ve bunları her türlü ttehditlerden kurtaran 256 bit modern algoritma sunar.

Sınırsız Yeniden Yayınlama (Reissue)

Özel anahtarınızı kaybetmeniz veya aynı sertifikayı başka bir sunucuda kullanmak istemeniz durumunda sertifikayı yeniden yayınlayabilirsiniz. Çoğu sertifika sağlayıcısı sınırsız yeniden yayınlama sunar.

%100 Tarayıcı Uyumluluğu

thawte SSL sertifikaları tüm sunucu türleri, masaüstü ve mobil tarayıcılar ve işletim sistemleriyle en yüksek uyumluluğu taşır. Bu nedenle, müşterinizin web sitesine göz atarken karşılaşacağı herhangi bir uyarı işareti yoktur.

Garanti Teminatı

thawte SSL sertifikaları, CA'nın sertifikayı yanlışlıkla vermesi durumunda 10.000$ garantiyle birlikte gelir.

Sertifika Yönetimi

thawte SSL Wildcard sertifikası, sınırsız alt etki alanı güvenliğine izin verir, bu nedenle, tek bir sertifika tüm alt etki alanlarını güvence altına alır. Bireysel sertifika ile ilgilenmeye gerek yoktur.

Hızlı Düzenleme

Her iki thawte SSL sertifikasının verilmesi 15 dakikaya kadar sürer. CA, yasal belgelerin derinlemesine doğrulanmasını gerektirmeyen, yalnızca etki alanının sahipliğini doğrular.

thawte SSL Hakkında Bilgiler

thawte SSL

Thawte, 1995 yılında Güney Afrika'da kurulmuş bir Sertifika Otoritesidir. Kuruluşundan bu yana 1 milyonun üzerinde Sertifika yayınlayarak, artık bir global endüstri lideridir. Yeni ve geliştirilmiş güvenlik ürünleri ve standartları geliştirmeye güçlü bir odaklanma ile sektöre liderlik ederler. 2010 yılında Symantec, kendi Web Güvenliği güven markaları altında topladı. DigiCert, düzenleme süreçlerini ve doğrulama prosedürlerini yönetmeye başladığında 2017 yılında büyümeye devam ettiler.

thawte markası bazı ayırt edici özelliklerle karakterizedir ve popüler bir SSL markasıdır. 10 yılı aşkın bir süredir, birçok müşteri kendi SSL sağlayıcısı olarak çözülmeye kendini adamıştır. thawte, sektör çubuğundaki en kapsamlı tarayıcı desteğini sağlamaz ve geçmişte Apache sunucularını destekleyen ilk markadır. Bu marka aynı zamanda özellikle çok dilli bir müşteri tabanına hitap etmektedir. Çözülme mührü 18 farklı dilde gelir. İngilizce'ye belge çevirisi gerekli değildir; bayiler ve müşteriler Brezilya Portekizcesi, Hırvatça, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İzlandaca, İtalyanca, Korece, Japonca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Slovence, İspanyolca ve İsveççe dillerinde belge ve yazışmalar gönderebilirler.

Geniş bir standart SSL yelpazesine ek olarak thawte, SGC'nin gelişmiş şifreleme teknolojisine sahip sertifikalar ve yüksek seviyeli kimlik doğrulama ve tanımlama için yeni Genişletilmiş Doğrulama standardına sahip sertifikalar da sunar. EV Genişletilmiş Doğrulamalı SSL Web Sunucusu Sertifikaları, kimlik doğrulamasında en yeni standarttır. EV ile ilgili titiz doğrulama süreci nedeniyle, EV Sertifikası ile güvence altına alınmış bir Web sitesini ziyaret eden tüketiciler, bu Web sitesinin söyledikleri kişi olduğundan emin olacaklardır. Edge, Chrome, Firefox ve Opera gibi tarayıcılar, yeşil adres çubuğu, sertifikanın sahibi olan kuruluşun adı ve CA gibi, tarayıcının EV'lere benzersiz arayüz kuralları gösterir. EV'li thawte SSL Web Sunucusu, bu üstün kimlik doğrulamasını ve 40 ila 256 bit şifrelemeyi cazip bir fiyata sağlar.

thawte SSL Sertifikaları, SSL Sertifikasının geçerli geçerliliğini doğrulayan bir tarih damgası içeren thawte Güvenilir Site mührü ile birlikte gelir. Her thawte Güvenilir Site Mührü, Windows işletim sisteminde son kullanıcı sistemlerinde kök güncellemeleri otomatik olarak tetikleyen bir yardımcı program olan EV Yükseltici'yi içerir. Bu güncelleme, tüm bu son kullanıcı sistemlerinin Genişletilmiş Doğrulama (EV) SSL kullanıcısını görüntülemesini sağlar.

Müşterinizin EV ile SSL Web Sunucusu Sertifikalarına ihtiyacı var mı?
Bu sertifika, müşteri güvenini artırmak ve işlemden vazgeçmeyi azaltmak isteyen kuruluşlara uygundur. Kuruluşunun kimliği ve markası, kimlik avcılarından korunması gereken temel bir varlıktır. Tüketici güvenini artırmak ve işlemden vazgeçme oranlarını düşürmek için Web sitesi ziyaretçilerine sitelerinin güvenliğini garanti etmek istiyorlar. Web sitesi ziyaretçileri, siteler aracılığıyla kendileriyle kişisel ve mali bilgi alışverişinde bulunmalıdır ve bu bilgilerin güvenli olduğundan emin olmaları gerekir. Makul bir fiyata mümkün olan en yüksek kimlik doğrulamasını isterler.

thawte SGC SuperCert sertifikaları, kullanıcının sisteminin ve sunucunun kapasitesine bağlı olarak, kullanıcıları 256-bit şifrelemeye kadar bağlayabilir. thawte SSL Sertifikaları, SSL Sertifikasının geçerliliğini doğrulayan bir tarih damgası içeren thawte Güvenilir Site mührü ile birlikte gelir. SGC SuperCerts, site kullanıcıları ile mali, kişisel ve e-ticaret verileri gibi web sitesi organizasyonu arasındaki bilgi aktarımının korunmasına yüksek öncelik verilen siteler için en uygunudur.

thawte SSL Web Sunucusu Sertifikası, istemcinin işletim sistemine, tarayıcı kapasitesine ve web'de yüklü şifre paketine bağlı olarak 256-, 128-, 56- veya 40-bit şifreleme sunan tam, kuruluş tarafından doğrulanmış bir sertifikadır. thawte SSL Web Server, cazip bir fiyata sunulan tamamen işlevsel bir sertifikadır. thawte SSL Sertifikaları, SSL Sertifikasının geçerliliğini doğrulayan bir tarih damgası içeren thawte Güvenilir Site mührü ile birlikte gelir.

thawte, ihtiyacınız olan SSL sertifikasını hızlı ve kolay bir şekilde almanızı sağlar. Zamanınız değerlidir, bu nedenle sistemlerimizi SSL sertifikalarınızın kurulumu, kullanımı, yönetimi ve yenilenmesini verimli ve anlaşılır hale getirecek şekilde optimize edin.

Fiyatları ortalama olarak düşük ve ürünleri güvenlidir. SSL sertifikaları %99 tarayıcıları ve tüm popüler mobil cihazları destekler ve 256 bit şifreleme sunar. SSL sertifikaları SAN özelliklidir, bu nedenle ucuz ve esnek çoklu alan seçeneklerine sahip olursunuz. Yalnızca bir sertifika ile sınırsız sayıda sunucuyu güvence altına alabilirsiniz ve yeniden yayınlama ücretsizdir. Ayrıca, çok sayıda sertifika satın almak istiyorsanız, işinize uygun esnek bir fiyatlandırma düzenlemesi de yapılabilir.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda, bir internet uzmanıyla değil, bir güvenlik uzmanıyla konuşursunuz. Atak Domain destek uzmanları sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Bizi güvenlik ortağınız olarak seçin ve ihtiyacınız olduğunda istediğiniz zaman pratik yardımı alın.

thawte’nin her kurum için ayrı bir çözümleri bulunuyor. Uygun ve giriş sertifikaları da bulunuyor. SSL123, thawte’ın bir alan adının kayıtlı olduğunu ve müşterinin sertifika satın alma yetkisi verdiğini doğrulayan giriş seviyesi sertifikasıdır. Sertifika, standart SSL şifreleme yoluyla, bilgilerin müşterilerinizin web sunucuları ve müşterilerinin web tarayıcıları arasında gizli tutulmasını sağlar. thawte SSL123 Sertifikaları, SSL Sertifikasının mevcut geçerliliğini doğrulayan bir tarih damgası içeren thawte Güvenilir Site mührü ile birlikte gelir. Müşterilerinizin, özel IP adresleri ve ana bilgisayar adları dahil olmak üzere temel bir e-ticaret web sitesi veya intranet üzerindeki işlemleri şifrelemeleri gerekiyorsa, SSL123 Sertifikalarını dikkate almak isteyebilirler.

Yüksek düzeyde kimlik doğrulama bir öncelik değildir. Bunun yerine temel işlemleri şifrelemek onların odak noktasıdır. Kendileri ve müşterileri arasındaki bilgi alışverişini korumaları gerekir. Sertifikalarının dakikalar içinde düzenlenmesine ihtiyaç duyarlar ve tam olarak doğrulanmış sertifikalarla ilgili evrakları göndermek istemezler.

thawte Kod İmzalama
thawte Kod İmzalama Kod İmzalama Sertifikaları, internet veya kurumsal extranetler üzerinden kod veya içerik dağıtmayı planlayan ve bu kodun bütünlüğünü ve yazarlığını güvence altına almak isteyen yayıncılar için şiddetle tavsiye edilir. Bir thawte Kod İmzalama Sertifikası, aşağıdakileri sağlayan dijital bir imza sağlayarak yazılım ve uygulama indirmeleri ile ilgili riskleri en aza indirir:

- Yazılımın, onu imzalayan yayıncıdan geldiğini onaylar.
- Yazılımın değiştirilmediğini veya bozulmadığını ve bu nedenle kurulumunun ve çalıştırılmasının güvenli olduğunu onaylar. Bu nedenle, thawte Kod İmzalama Sertifikaları, müşterilerinizin etkin içeriğinin veya kodunun kötü niyetli olarak değiştirilememesini sağlayarak, içerik dağıtımı için güvenli ve uygulanabilir bir platform olarak İnternet'ten yararlanmalarına olanak tanır.

Çoğu platform ve uygulama için tek sertifika kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin internet üzerinden güvenli elektronik dağıtım için ActiveX, Makrolar, MIDlet (J2ME) ve Java Uygulamaları gibi aktif içeriği imzalamasına olanak tanır. thawte'nin birinci sınıf sertifika prosedürleri dışında doğrulanmıştır.

Sunulan Kod İmzalama Sertifikalarının Türleri
Microsoft Authenticode Sertifikası: Authenticicode çerçevesi için activeX denetimlerini, yürütülebilir dosyaları, kabin dosyalarını ve diğer yürütülebilir kodları imzalar. Ayrıca InstallShield ve Wise yükleyicileri imzalamak için de güvenilir.
JavaSoft Kod İmzalama Sertifikası: Java 2 eklentisi, Java WebStart ve JCE çerçevesi için Java uygulamalarını (JAR) imzalama için kullanılır.
Netscape Nesne İmzalama Sertifikası: Netscape nesnelerini (java uygulamaları) imzalar.
VBA Kod İmzalama Sertifikası: VBA Makro projelerini imzalar.
Apple Kod İmzalama Sertifikası: Apple kodunu imzalamar.
thawte SSL Sertifikaları
thawte SSL Sertifikaları
Thawte, şu anda dünyanın beşinci en büyük sertifika yetkilisidir ve merkezi Güney Afrika, Cape Town'da bulunmaktadır. Symantec'in bir yan kuruluşudur (şimdi DigiCert'e aittir) ve SSL sertifikaları dünyasının en saygın isimlerinden biridir. Thawte Sertifika Yetkilisi, Amerika Birleşik Devletleri dışında SSL sertifikaları sağlayan ilk kişi olduğu için en popüler olandır.

Thawte sertifikalarını kullanan en popüler web siteleri: ClickBank, Cleartrip ve BitTorrent'tir.

Thawte sertifikaları, web sitenize güvenilir bir mühür sağlar. Sertifikanızı ve sitenizin güvenliğini kolayca yönetebileceğiniz bir thawte Sertifika Merkezine erişim elde edersiniz. Ayrıca sertifikaları yenileyebilir, ek sertifikalar satın alabilir ve kod imzalama sertifikalarını yönetebilirsiniz.

Sertifika için sınırsız ücretsiz yeniden sürüm alırsınız. Reissue işlemleri sınırsızdır. Sınırsız sunucu lisansı verilir. %99 tarayıcılarla uyumludur. 256 bit anahtarlarla endüstri standardı şifreleme sağlarlar. 30 günlük tam para iade garantisi sunarlar. Web siteniz 500.000$ NetSecure Garantisi ile sigortalanmıştır. Ayrıca ofisleri dünyanın çeşitli şehirlerinde bulunduğundan çok dilli destek de sağlarlar.

Thawte SSL 123 Sertifikası: Tam nitelikli tek bir alan adını güvence altına alabilen ve sitenize asma kilit logosu sağlayan alan doğrulama sertifikalarıdır.
Thawte SSL Web Sunucusu Sertifikası: Domain ve kurumsal doğrulama sertifikalarıdır, bu nedenle web sitesinin arkasındaki işletmenin doğrulanmasını gerektirirler. Ayrıca, tam nitelikli tek bir alan adını güvence altına alırlar ve sitenize asma kilit logosu sağlarlar.
Thawte EV SSL Web Sunucusu Sertifikası: Bunlar genişletilmiş doğrulama sertifikalarıdır, bu nedenle web sitesinin arkasındaki işletmenin tam olarak doğrulanmasını gerektirir ve böylece kullanıcılara daha büyük bir güven duygusu sunar. Tam nitelikli tek bir alan adını güvence altına alırlar.
Thawte Wildcard Sertifikası: Kurumsal doğrulama veya alan doğrulama sertifikaları olabilir ve tek bir birincil tam nitelikli alan adı içinde birden çok alt alanı güvence altına alabilir.
Thawte SSL 123 Wildcard: Bir FQDN'yi ve ona eşlik eden tüm birinci seviye alt alanları güvence altına alabilen, etki alanı onaylı bir Wildcard sertifikasıdır.
Thawte Multi-Domain Wildcard: 250'ye kadar farklı alan adını ve bunlara eşlik eden tüm birinci seviye alt alan adlarını güvence altına alabilen, kuruluş tarafından doğrulanmış bir sertifikadır.
Thawte Code Signing: Oldukça uygun fiyatlı Thawte imzalama sertifikası ile komut dosyalarını ve yürütülebilir dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde imzalayın. Yayıncı olarak daha güvenli bir kurulum sunun.

Thawte sertifika yetkilisinin tek sınırlaması, çok alanlı sertifikalar sağlamamalarıdır. Bu nedenle, tek bir birleşik sertifika ile birden çok alanı güvence altına alamazsınız.
Neden thawte Wildcard SSL?

thawte SSL Wildcard sertifikası, tek bir sertifika ile sınırsız sayıda alt alanı güvence altına almak için esnek ve uygun maliyetli bir çözümdür. thawte SSL tam otomatik kimlik doğrulama sürecine sahiptir, bu, birkaç dakika içinde sertifikanızı alacağınız anlamına gelir. thawte SSL sertifikaları, bir dakika içinde 256 bit şifreleme gücüyle domainlerin güvenliğini sağlama becerisine sahip, alan adı doğrulanmış bir SSL sertifikasıdır. thawte SSL Wildcard, herhangi bir web sunucusuna çok kolay bir şekilde kurulabilir ve gelecekte ek alt alan adları eklemenize izin verir. Genel olarak nedenleri şöyle sıralayabiliriz.

 • En güvenilir Sertifika Yetkilisi (CA)
 • Domain onaylı (DV) SSL Sertifikaları
 • Dakikalar içinde SSL sertifikaları kurulabilir
 • Güveni ve işlemleri artırın
 • Kullanıcı ve tarayıcı dostudur
 • Dakikalar içinde indirin ve yükleyin
 • SSL / TLS kurulum araçlarına erişin
 • Çok yıllı seçeneği seçerek kaydedin
 • Web ve e-posta yoluyla ücretsiz teknik destek
 • 30 gün para iade garantisi
 • Evrak gerektirmemektedir
 • Birden fazla subdomain güvenliğini sağlayın
 • Kolay kayıt ve kurulum
 • Dakikalar içinde verilir
 • 256 bit'e kadar şifreleme gücü
 • thawte SSL Site Mührü ücretsiz verir
 • %99 tarayıcı desteği
 • Ücretsiz yeniden düzenleme desteği
thawte SSL Güvenlik Mühürü
thawte SSL Güvenlik Mühürü
thawte mührü ve Green EV çubuğu ile büyümeyi sağlamak için kritik öneme sahip. Analizler thawte site mührüne çok fazla tıklama gösteriyor, bu yüzden insanlar kesinlikle güvenliğe dikkat ediyor. Benzer ürünler satan birçok şüpheli arka kapı sitesi bulunuyor, bu nedenle mühür ve yeşil çubuk, müşterilerimizin güvenilebilecek güvenli bir sitede olduklarını bilmelerine yardımcı oluyor. Büyük birmalar için thawte EV SSL, önemli bir farklılaştırıcı olmuştur. Birçok kurumsal firma güçlü ve uygun fiyatlı güvenlik konusunda sağlam bir üne sahip bir isim olan thawte'a geçmeye karar verdi. Bunun ötesinde, en iyi fiyatı sunan harika bir geçmişe sahip yüksek kaliteli bir SSL iş ortağı arıyorsanız, thawte'ta güvenebilirsiniz. Müşteriler thawte Gerçek Site Mührü'nü belirgin bir şekilde görüntüler. Kurumsal firmalar ayrıca, ödeme sürecini yüksek güvenlikli web tarayıcılarında adres çubuğunu yeşile çeviren Genişletilmiş Doğrulama SSL sertifikaları ile güvence altına almayı seçer. thawte EV SSL sertifikaları ile müşteriler, herhangi bir yere tıklamak zorunda kalmadan bilgilerinin korunduğunu görebilir. Sadece yeşil çubuğa bakıyorlar ve biliyorlar. Daha fazla bilgi isterlerse site mührünü tıklayıp güvenliğin güncel olduğunu görebilirler.

Thawte'nin temel amacı, en iyi SSL güvenliğini sağlayarak birçok web sitesini güvence altına almak ve böylece güvenli bir ortamda çevrimiçi işlemi tamamlamak için müşteri güvenini artırmaktır.

Thawte, EV (genişletilmiş doğrulama), OV (organizasyon doğrulama), DV (alan doğrulama), SGC, Wildcard, SSL123, SAN SSL sertifikaları dahil olmak üzere çeşitlendirilmiş SSL ürünleri ile ilgilenir. En iyi ürün portföyüne sahip Thawte, müşterinin çevrimiçi güvenlik gereksinimlerinde en önde gelen yerdedir. Kullanıcılar ister etki alanı doğrulamasını ister kod imzalama ürününü seçsinler, web sitelerinde yüksek oranda şifrelenmiş ürünlerle karşılaşırlar. Thawte, kullanıcıların kendi dillerinde SSL güvenliğinden yararlanmalarına yardımcı olmak için Güvenilir Site Mührü'nü 18 dilde yayınladı.

Thawte, SSL ürünlerini müşterinin istek ve ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirerek güvenilir bir güvenlik çözümü sağlar. Gelişen güvenlik riskinin bir adım önünde olmak için, markasının sektörde tanınmasını sağlayan araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktadır. Thawte veri merkezleri ve felaket kurtarma siteleri, en iyi müşteri veri korumasını sağlar. Müşteri işi nerede olursa olsun, Thawte her zaman müşterilerine hizmet etmeyi ister.

thawte SSL Sertifikası Soru - Cevap

thawte SSL, sektörün en iyileri ile ortaklık yapmaktadır. Thawte ile ortaklığımız, en güvenilir dijital sertifika markasını satmamızı sağlıyor. Piyasada çok daha ucuz dijital sertifika çeşitleri bulunmaktadır. Thawte bir Verisign şirketidir - dünya çapında Dijital sertifikaları satmaya başlayan ilk şirkettir. Thawte, SSL sertifikaları açısından iyi tanınan bir markadır ve web sitenizde Thawte mührünün gösterilmesi müşterilerinize sertifikanızın sektörün en iyileri tarafından verildiğini garanti eder. Eşsiz kalitededir. Daha ucuz bir marka satın alarak SSL Sertifikasından ödün vermeyin. İnternet kullanıcılarının büyük bir yüzdesi, sırf web sitesi güvenli bir web sitesi olmadığı için kendileri hakkında herhangi bir bilgi vermeleri istendiğinde web sitelerinden ayrılır.

Web sitenize bilgi gönderme konusunda rahat olmadıkları için web sitenizden ayrılan tek bir müşteri bile, size SSL Sertifikanızın maliyetinden çok daha pahalıya mal olabilir. Thawte, SSL Sertifika alanında iyi tanınan bir markadır ve Thawte mührü, müşterilerinize güvenlikleri konusunda ciddi olduğunuzu garanti eder. Sizin için mükemmel olanı seçin. İş İhtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli farklı Dijital Sertifikalar sunuyoruz. İşletmenizin büyüklüğüne ve web sitenizdeki güvenliğin önemine bağlı olarak, Dijital Sertifikalar satın almak için kullanabileceğiniz çeşitli yukarıdaki seçenekler vardır.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!