Son Makaleler

Cezayir'de İş Kurmak - Cezayir'de Nasıl İş Kurulur?

Cezayir resmi olarak Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti olarak bilinir. Kuzey Afrika’da ve Akdeniz kıyısında yer almaktadır. Dünyanın 10., Afrika’nın en büyük ülkesi. Ülkedeki nüfus 2016 yılı tahmini olan 40,4 milyon kişidir.

Devamını Gör

Hindistan'da İş Kurmak - Hindistan'da Nasıl İş Kurulur?

Hindistan, Asya-Pasifik bölgesindeki 42 ülke arasında 28. sırada ve genel puanı bölgesel ve dünya ortalamalarının oldukça altındadır. Hindistan ekonomisi, neredeyse yirmi yıldır çoğunlukla serbest olan kategorinin ortasında durmaktadır. Bununla birlikte, son beş yılda GSYİH büyümesi güçlü olmuştur. Ülke, ekonomik serbestleşmenin etkilerinden faydalanmaya devam ettikçe, ekonomik büyüme daha yüksek özel iç tüketimden kaynaklanmaktadır.

Devamını Gör

Bulgaristan'da İş Kurmak - Bulgaristan'da Nasıl İş Kurulur?

Bulgaristan, yabancıların şirket kurma sürecini basitleştirdi. Bulgaristan’a gelmeden başka bir ülkeden vekaletle bir şirket kurabilirsiniz. Bir diğer önemli faktör, şirket için işletme maliyeti olmamasıdır; bu nedenle şirket kayıtlıysa ancak herhangi bir faaliyeti yoksa finansal yükümlülüklere tabi değildir. Bununla birlikte, tüzel kişinin yıllık vergi iadesi, muhasebe hizmetleri kullanılarak veya doğrudan şirket yöneticisi tarafından yapılabilecek çok basit bir süreç sunması gerekmektedir.

Devamını Gör